Ranglisták / Grand Theft Auto VI
Top Grand Theft Auto VI-streamerek követők szerint
Az általunk követett top 44 Grand Theft Auto VI-streamer, a csatorna követői és feliratkozói szerint rendezve. A listát KaiCenat vezeti 21,7 M követővel.
- 44 streamer
- 154h stream · 28 nap
- Csúcs: 171,9 E néző · 28 nap
- ▲ 100% ezen a héten
Az elmúlt 28 napban a Grand Theft Auto VI-ban aktív streamerek, követők szerint rendezve. A számok rendszeresen frissülnek, és lemaradhatnak a platformok élő értékeitől. Követőszámok frissítve: 2026. szept. 1.
| # | Streamer | Követők | Átl. nézők | Óra (28 nap) | Játékarány | Következő stream |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21,7 M | 63,3 E | 1,1 h | 14% | People & Blogs | |
| 2 | 16,5 M | 26,7 E | 2,1 h | 6% | TCG Card Shop Simulator | |
| 3 | 11,2 M | 36,3 E | 3,6 h | 4% | Rainbow Six Siege | |
| 4 | 7,6 M | 5,1 E | 4,4 h | 7% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 5 | 6,6 M | 1,2 E | 1,6 h | 100% | Grand Theft Auto VI | |
| 6 | 6,1 M | 30,9 E | 1 h | 13% | Minecraft | |
| 7 | 6 M | 3,2 E | 1,3 h | 5% | Grand Theft Auto V | |
| 8 | 4,6 M | 32,5 E | 6,3 h | 17% | Bombana y Horses | |
| 9 | 4,4 M | 9,9 E | 3,3 h | 8% | Grand Theft Auto VI | |
| 10 | 3,3 M | 1,9 E | 2,4 h | 4% | Las vacaciones con Fargan | |
| 11 | 3,2 M | 230 | 2 h | 13% | Grand Theft Auto VI | |
| 12 | 2,7 M | 5,6 E | 3,5 h | 13% | Grand Theft Auto VI | |
| 13 | 2,4 M | 6,9 E | 1,2 h | 9% | IRL | |
| 14 | 2,4 M | 2,1 E | 1,5 h | 8% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 15 | 2,1 M | 2,5 E | 2,7 h | 10% | Grand Theft Auto VI | |
| 16 | 2,1 M | 2,3 E | — | — | FC 27 | |
| 17 | 1,9 M | 2,7 E | 3,8 h | 5% | casos policiales | |
| 18 | 1,8 M | 5,1 E | 3,1 h | 9% | Pokémon Champions | |
| 19 | 1,7 M | 10,2 E | 8,5 h | 13% | the cabin game | |
| 20 | 1,6 M | 417 | 2,1 h | 5% | Fortnite | |
| 21 | 1,4 M | 8,3 E | — | — | Just Chatting | |
| 22 | 1,4 M | 1,1 E | 1,4 h | 4% | — | |
| 23 | 1,3 M | 1,5 E | 5,3 h | 6% | Iron Nest | |
| 24 | 1,2 M | 632 | 3,9 h | 5% | Fortnite | |
| 25 | 1,2 M | 1,5 E | 1 h | 4% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 26 | 1,1 M | 4,1 E | 3,5 h | 4% | EA Sports FC 26 | |
| 27 | 1,1 M | 788 | 4,8 h | 4% | Fortnite | |
| 28 | 1,1 M | 308 | 5,2 h | 10% | Portal 2 | |
| 29 | 1,1 M | 1,2 E | 4,7 h | 3% | Project Zomboid | |
| 30 | 992,7 E | 583 | 3,8 h | 9% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 31 | 908,3 E | 1,5 E | 14,8 h | 2% | Grand Theft Auto V | |
| 32 | 856,7 E | 3,3 E | 0,7 h | 8% | Gamescom Cup | |
| 33 | 853,9 E | 1,7 E | 3,1 h | 3% | Star Wars Zero Company | |
| 34 | 851,4 E | 2,7 E | 4,3 h | 11% | Grand Theft Auto VI | |
| 35 | 838 E | 2,1 E | 1,1 h | 6% | Filmes | |
| 36 | 832,4 E | 831 | 6,5 h | 3% | Piscord | |
| 37 | 804,2 E | 421 | 3 h | 7% | Manhunt | |
| 38 | 782,9 E | 7 E | 7,2 h | 5% | Dota 2 | |
| 39 | 771,8 E | 1,1 E | 4,2 h | 7% | Counter-Strike | |
| 40 | 725,5 E | 857 | 0,7 h | 8% | Deadlock | |
| 41 | 713,8 E | 221 | 1,2 h | 8% | Fortnite | |
| 42 | 709,9 E | 799 | 6,4 h | 10% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 43 | 197,1 E | 1,5 E | 3,1 h | 9% | Grand Theft Auto VI | |
| 44 | 139,1 E | 1,3 E | 8,7 h | 11% | Bodycam |
— azt jelenti, hogy még nem gyűlt össze elég adat arról a csatornáról, például nézőszám-mintavétel a frissen hozzáadott csatornáknál.
Erről a ranglistáról
- Melyik Grand Theft Auto VI-streamernek van a legtöbb követője?
- Jelenleg KaiCenat a legtöbb követővel rendelkező Grand Theft Auto VI-streamer az általunk követettek közül, 21,7 M követővel, megelőzve Rubius csatornáját (16,5 M). A számok naponta frissülnek.
- Hány streamer streameli a Grand Theft Auto VI-t?
- Jelenleg 44 streamert követünk, akik nemrég Grand Theft Auto VI-t streameltek, vagy a menetrendjükben szerepel. Együtt körülbelül 154 órányi Grand Theft Auto VI-t streameltek 44 streamben az elmúlt 28 napban.
- Hogyan mérjük ezt a ranglistát?
- Az elmúlt 28 napban a Grand Theft Auto VI-ban aktív streamerek, a fő csatornájuk követőszáma szerint rendezve — csatornakövetők a Twitchen vagy feliratkozók a YouTube-on. Az óra- és arányoszlopok a befejezett Grand Theft Auto VI-streamek éjszakai összesítéséből származnak.
- Mit jelent a „Játékarány”?
- A streamer legutóbbi streamjeinek Grand Theft Auto VI-ra eső része. A 100% azt jelenti, hogy jelenleg ez az egyetlen játéka; az alacsony arány a kategória alkalmi látogatóját jelzi.
Hasonló ranglisták
- A legjobb Just Chatting-streamerek
- A legjobb Fortnite-streamerek
- A legjobb Grand Theft Auto V-streamerek
- A legjobb Special Events-streamerek
- A legjobb Call of Duty: Modern Warfare 4-streamerek
- A legjobb Big Walk-streamerek
Játékok, amelyek streamerei átfedésben voltak az elmúlt 28 napban.
Élőben és menetrend: Grand Theft Auto VI → · Minden ranglista · Összes játék és kategória