Рейтинги / Grand Theft Auto VI
Топ стримерів Grand Theft Auto VI за підписниками
Топ-44 стримерів Grand Theft Auto VI, за якими ми стежимо, за фоловерами та підписниками каналу. Список очолює KaiCenat з 21,7 млн фоловерів.
- 44 стримери
- 154h стрімів · 28 днів
- Пік 171,9 тис. глядачів · 28 днів
- ▲ 100% за тиждень
Стримери, активні в Grand Theft Auto VI за останні 28 днів, за кількістю підписників. Цифри оновлюються регулярно й можуть відставати від платформ. Підписники оновлені: 1 вер. 2026 р.
| # | Стример | Підписники | Сер. глядачі | Години (28 днів) | Частка гри | Наступний стрім |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21,7 млн | 63,3 тис. | 1,1 h | 14% | People & Blogs | |
| 2 | 16,5 млн | 26,7 тис. | 2,1 h | 6% | TCG Card Shop Simulator | |
| 3 | 11,2 млн | 36,3 тис. | 3,6 h | 4% | Rainbow Six Siege | |
| 4 | 7,6 млн | 5,1 тис. | 4,4 h | 7% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 5 | 6,6 млн | 1,2 тис. | 1,6 h | 100% | Grand Theft Auto VI | |
| 6 | 6,1 млн | 30,9 тис. | 1 h | 13% | Minecraft | |
| 7 | 6 млн | 3,2 тис. | 1,3 h | 5% | Grand Theft Auto V | |
| 8 | 4,6 млн | 32,5 тис. | 6,3 h | 17% | Bombana y Horses | |
| 9 | 4,4 млн | 9,9 тис. | 3,3 h | 8% | Grand Theft Auto VI | |
| 10 | 3,3 млн | 1,9 тис. | 2,4 h | 4% | Las vacaciones con Fargan | |
| 11 | 3,2 млн | 230 | 2 h | 13% | Grand Theft Auto VI | |
| 12 | 2,7 млн | 5,6 тис. | 3,5 h | 13% | Grand Theft Auto VI | |
| 13 | 2,4 млн | 6,9 тис. | 1,2 h | 9% | IRL | |
| 14 | 2,4 млн | 2,1 тис. | 1,5 h | 8% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 15 | 2,1 млн | 2,5 тис. | 2,7 h | 10% | Grand Theft Auto VI | |
| 16 | 2,1 млн | 2,3 тис. | — | — | FC 27 | |
| 17 | 1,9 млн | 2,7 тис. | 3,8 h | 5% | casos policiales | |
| 18 | 1,8 млн | 5,1 тис. | 3,1 h | 9% | Pokémon Champions | |
| 19 | 1,7 млн | 10,2 тис. | 8,5 h | 13% | the cabin game | |
| 20 | 1,6 млн | 417 | 2,1 h | 5% | Fortnite | |
| 21 | 1,4 млн | 8,3 тис. | — | — | Just Chatting | |
| 22 | 1,4 млн | 1,1 тис. | 1,4 h | 4% | — | |
| 23 | 1,3 млн | 1,5 тис. | 5,3 h | 6% | Iron Nest | |
| 24 | 1,2 млн | 632 | 3,9 h | 5% | Fortnite | |
| 25 | 1,2 млн | 1,5 тис. | 1 h | 4% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 26 | 1,1 млн | 4,1 тис. | 3,5 h | 4% | EA Sports FC 26 | |
| 27 | 1,1 млн | 788 | 4,8 h | 4% | Fortnite | |
| 28 | 1,1 млн | 308 | 5,2 h | 10% | Portal 2 | |
| 29 | 1,1 млн | 1,2 тис. | 4,7 h | 3% | Project Zomboid | |
| 30 | 992,7 тис. | 583 | 3,8 h | 9% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 31 | 908,3 тис. | 1,5 тис. | 14,8 h | 2% | Grand Theft Auto V | |
| 32 | 856,7 тис. | 3,3 тис. | 0,7 h | 8% | Gamescom Cup | |
| 33 | 853,9 тис. | 1,7 тис. | 3,1 h | 3% | Star Wars Zero Company | |
| 34 | 851,4 тис. | 2,7 тис. | 4,3 h | 11% | Grand Theft Auto VI | |
| 35 | 838 тис. | 2,1 тис. | 1,1 h | 6% | Filmes | |
| 36 | 832,4 тис. | 831 | 6,5 h | 3% | Piscord | |
| 37 | 804,2 тис. | 421 | 3 h | 7% | Manhunt | |
| 38 | 782,9 тис. | 7 тис. | 7,2 h | 5% | Dota 2 | |
| 39 | 771,8 тис. | 1,1 тис. | 4,2 h | 7% | Counter-Strike | |
| 40 | 725,5 тис. | 857 | 0,7 h | 8% | Deadlock | |
| 41 | 713,8 тис. | 221 | 1,2 h | 8% | Fortnite | |
| 42 | 709,9 тис. | 799 | 6,4 h | 10% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 43 | 197,1 тис. | 1,5 тис. | 3,1 h | 9% | Grand Theft Auto VI | |
| 44 | 139,1 тис. | 1,3 тис. | 8,7 h | 11% | Bodycam |
— означає, що для цього каналу ще замало даних, наприклад замірів глядачів у щойно доданих каналів.
Про цей рейтинг
- У якого стримера Grand Theft Auto VI найбільше підписників?
- KaiCenat зараз має найбільше фоловерів серед стримерів Grand Theft Auto VI, за якими ми стежимо, — 21,7 млн, попереду Rubius з 16,5 млн. Цифри оновлюються щодня.
- Скільки стримерів стрімлять Grand Theft Auto VI?
- Зараз ми стежимо за 44 стримерами, які нещодавно стрімили Grand Theft Auto VI або мають його в розкладі. Разом вони настрімили близько 154 годин Grand Theft Auto VI за 44 стрімів за останні 28 днів.
- Як вимірюється цей рейтинг?
- Стримери, активні в Grand Theft Auto VI за останні 28 днів, за кількістю підписників основного каналу — фоловери на Twitch або підписники на YouTube. Колонки годин і частки беруться з нічного агрегату завершених стрімів із Grand Theft Auto VI.
- Що означає «Частка гри»?
- Частка останніх стрімів стримера, присвячених Grand Theft Auto VI. 100 % означає, що зараз це його єдина гра; низька частка — ознака випадкового гостя категорії.
Схожі рейтинги
- Найкращі стримери Just Chatting
- Найкращі стримери Fortnite
- Найкращі стримери Grand Theft Auto V
- Найкращі стримери Special Events
- Найкращі стримери Call of Duty: Modern Warfare 4
- Найкращі стримери Big Walk
Ігри, чиї склади стримерів перетинаються за останні 28 днів.
Зараз в ефірі та розклад Grand Theft Auto VI → · Усі рейтинги · Усі ігри та категорії