Rankingi / Grand Theft Auto VI
Top streamerzy Grand Theft Auto VI według obserwujących
Top 44 streamerów Grand Theft Auto VI, których śledzimy, według obserwujących i subskrybentów kanału. Listę otwiera KaiCenat z 21,7 mln obserwujących.
- 44 streamerów
- 154h streamowania · 28 dni
- Szczyt: 171,9 tys. widzów · 28 dni
- ▲ 100% w tym tygodniu
Streamerzy aktywni w Grand Theft Auto VI w ostatnich 28 dniach, według obserwujących. Liczby są odświeżane regularnie i mogą być opóźnione względem platform. Obserwujący zaktualizowani: 1 wrz 2026.
| # | Streamer | Obserwujący | Śr. widzowie | Godziny (28 dni) | Udział gry | Następny stream |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21,7 mln | 63,3 tys. | 1,1 h | 14% | People & Blogs | |
| 2 | 16,5 mln | 26,7 tys. | 2,1 h | 6% | TCG Card Shop Simulator | |
| 3 | 11,2 mln | 36,3 tys. | 3,6 h | 4% | Rainbow Six Siege | |
| 4 | 7,6 mln | 5,1 tys. | 4,4 h | 7% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 5 | 6,6 mln | 1,2 tys. | 1,6 h | 100% | Grand Theft Auto VI | |
| 6 | 6,1 mln | 30,9 tys. | 1 h | 13% | Minecraft | |
| 7 | 6 mln | 3,2 tys. | 1,3 h | 5% | Grand Theft Auto V | |
| 8 | 4,6 mln | 32,5 tys. | 6,3 h | 17% | Bombana y Horses | |
| 9 | 4,4 mln | 9,9 tys. | 3,3 h | 8% | Grand Theft Auto VI | |
| 10 | 3,3 mln | 1,9 tys. | 2,4 h | 4% | Minecraft | |
| 11 | 3,2 mln | 230 | 2 h | 13% | Grand Theft Auto VI | |
| 12 | 2,7 mln | 5,6 tys. | 3,5 h | 13% | Grand Theft Auto VI | |
| 13 | 2,4 mln | 6,9 tys. | 1,2 h | 9% | IRL | |
| 14 | 2,4 mln | 2,1 tys. | 1,5 h | 8% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 15 | 2,1 mln | 2,5 tys. | 2,7 h | 10% | Grand Theft Auto VI | |
| 16 | 2,1 mln | 2,3 tys. | — | — | FC 27 | |
| 17 | 1,9 mln | 2,7 tys. | 3,8 h | 5% | Project Zomboid | |
| 18 | 1,8 mln | 5,1 tys. | 3,1 h | 9% | Pokémon Champions | |
| 19 | 1,7 mln | 10,2 tys. | 8,5 h | 13% | ||
| 20 | 1,6 mln | 417 | 2,1 h | 5% | Fortnite | |
| 21 | 1,4 mln | 8,3 tys. | — | — | Just Chatting | |
| 22 | 1,4 mln | 1,1 tys. | 1,4 h | 4% | — | |
| 23 | 1,3 mln | 1,5 tys. | 5,3 h | 6% | Project P.I.T.T. | |
| 24 | 1,2 mln | 632 | 3,9 h | 5% | Fortnite | |
| 25 | 1,2 mln | 1,5 tys. | 1 h | 4% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 26 | 1,1 mln | 4,1 tys. | 3,5 h | 4% | EA Sports FC 26 | |
| 27 | 1,1 mln | 788 | 4,8 h | 4% | Fortnite | |
| 28 | 1,1 mln | 308 | 5,2 h | 10% | Portal 2 | |
| 29 | 1,1 mln | 1,2 tys. | 4,7 h | 3% | Project Zomboid | |
| 30 | 992,7 tys. | 583 | 3,8 h | 9% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 31 | 908,3 tys. | 1,5 tys. | 14,8 h | 2% | Grand Theft Auto V | |
| 32 | 856,7 tys. | 3,3 tys. | 0,7 h | 8% | Gamescom Cup | |
| 33 | 853,9 tys. | 1,7 tys. | 3,1 h | 3% | Star Wars Zero Company | |
| 34 | 851,4 tys. | 2,7 tys. | 4,3 h | 11% | Grand Theft Auto VI | |
| 35 | 838 tys. | 2,1 tys. | 1,1 h | 6% | Filmes | |
| 36 | 832,4 tys. | 831 | 6,5 h | 3% | Fortnite | |
| 37 | 804,2 tys. | 421 | 3 h | 7% | Manhunt | |
| 38 | 782,9 tys. | 7 tys. | 7,2 h | 5% | Dota 2 | |
| 39 | 771,8 tys. | 1,1 tys. | 4,2 h | 7% | Counter-Strike | |
| 40 | 725,5 tys. | 857 | 0,7 h | 8% | Deadlock | |
| 41 | 713,8 tys. | 221 | 1,2 h | 8% | Fortnite | |
| 42 | 709,9 tys. | 799 | 6,4 h | 10% | Call of Duty: Modern Warfare 4 | |
| 43 | 197,1 tys. | 1,5 tys. | 3,1 h | 9% | — | |
| 44 | 139,1 tys. | 1,3 tys. | 8,7 h | 11% | IRL |
— oznacza, że nie zebraliśmy jeszcze wystarczających danych o tym kanale, na przykład próbek widzów dla świeżo dodanych kanałów.
O tym rankingu
- Który streamer Grand Theft Auto VI ma najwięcej obserwujących?
- KaiCenat ma obecnie najwięcej obserwujących wśród streamerów Grand Theft Auto VI, których śledzimy — 21,7 mln, przed Rubius z 16,5 mln. Liczby są aktualizowane codziennie.
- Ilu streamerów streamuje Grand Theft Auto VI?
- Obecnie śledzimy 44 streamerów, którzy niedawno streamowali Grand Theft Auto VI albo mają go w harmonogramie. Razem wystreamowali około 154 godzin Grand Theft Auto VI w 44 streamach w ostatnich 28 dniach.
- Jak mierzony jest ten ranking?
- Streamerzy aktywni w Grand Theft Auto VI w ostatnich 28 dniach, według liczby obserwujących głównego kanału — obserwujący na Twitchu lub subskrybenci na YouTube. Kolumny godzin i udziału pochodzą z nocnego agregatu zakończonych streamów Grand Theft Auto VI.
- Co oznacza „Udział gry”?
- Udział Grand Theft Auto VI w ostatnich streamach streamera. 100% oznacza, że to obecnie jego jedyna gra; niski udział to znak okazjonalnego gościa w kategorii.
Podobne rankingi
- Najlepsi streamerzy Just Chatting
- Najlepsi streamerzy Fortnite
- Najlepsi streamerzy Grand Theft Auto V
- Najlepsi streamerzy Special Events
- Najlepsi streamerzy Call of Duty: Modern Warfare 4
- Najlepsi streamerzy Big Walk
Gry, których składy streamerów pokrywały się w ostatnich 28 dniach.
Na żywo i harmonogram Grand Theft Auto VI → · Wszystkie rankingi · Wszystkie gry i kategorie