Rankingi / Just Chatting

Top streamerzy Just Chatting według obserwujących
Miejsca 301–400 z 418 streamerów Just Chatting, których śledzimy, według obserwujących kanału na Twitchu.
- 421 streamerów
- 23 teraz na żywo · 79,7 tys. ogląda
- 9,6 tys.h streamowania · 28 dni
- Szczyt: 398 tys. widzów · 28 dni
- ▲ 2% w tym tygodniu
Streamerzy aktywni w Just Chatting w ostatnich 28 dniach, według obserwujących. Liczby są odświeżane regularnie i mogą być opóźnione względem platform. Obserwujący zaktualizowani: 14 paź 2026.
| # | Streamer | Obserwujący | Śr. widzowie | Godziny (28 dni) | Udział gry | Następny stream |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 301nowy | 689 tys. | 184 | 49,4 h | 80% | SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE | |
| 302nowy | 688,9 tys. | 1,4 tys. | 18,1 h | 27% | ||
| 303nowy | 684,5 tys. | 1,2 tys. | 15,6 h | 12% | Fortnite | |
| 304nowy | 683,8 tys. | 181 | — | — | — | |
| 305nowy | 683,1 tys. | 681 | 54,5 h | 71% | IRL | |
| 306nowy | 681,3 tys. | 31 | 6,6 h | 63% | Grand Theft Auto V | |
| 307nowy | 672,6 tys. | 5,9 tys. | 9,6 h | 14% | Minecraft | |
| 308nowy | 672,5 tys. | 77 | 2,3 h | 4% | WARDOGS | |
| 309nowy | 671 tys. | 552 | 6,3 h | 22% | Pokémon | |
| 310nowy | 670,8 tys. | 1,6 tys. | 3 h | 11% | Counter-Strike | |
| 311nowy | 669,6 tys. | 838 | 15,7 h | 58% | Counter-Strike | |
| 312nowy | 668,8 tys. | 4,1 tys. | 5,7 h | 4% | League of Legends | |
| 313nowy | 667,3 tys. | 80 | 8,6 h | 50% | Just Chatting | |
| 314nowy | 665,5 tys. | 1,6 tys. | 4,8 h | 13% | Big Walk | |
| 315nowy | 664,6 tys. | 1,3 tys. | — | — | Na żywo · 1,3 tys. ogląda | |
| 316nowy | 664,4 tys. | 160 | 5,5 h | 8% | VALORANT | |
| 317nowy | 662,8 tys. | 228 | — | — | Pijamas | |
| 318nowy | 660,8 tys. | 2,8 tys. | 1,2 h | 6% | ARC Raiders | |
| 319nowy | 660,7 tys. | 1,3 tys. | 20,4 h | 80% | ||
| 320nowy | 658,7 tys. | 557 | 4,9 h | 12% | Sports | |
| 321nowy | 653,7 tys. | 2 tys. | 9,4 h | 9% | Grand Theft Auto V | |
| 322nowy | 641,3 tys. | 1,9 tys. | 16,9 h | 25% | Minecraft | |
| 323nowy | 633,3 tys. | 10,3 tys. | 34,8 h | 100% | Just Chatting | |
| 324nowy | 582,3 tys. | 2,7 tys. | 1 h | 11% | League of Legends | |
| 325nowy | 574 tys. | 3,6 tys. | 151,1 h | 65% | SILENT HILL: townfall | |
| 326nowy | 552,4 tys. | 622 | 5,5 h | 8% | Counter-Strike | |
| 327nowy | 545,6 tys. | 2,9 tys. | 19,7 h | 29% | Na żywo · 2,7 tys. ogląda | |
| 328nowy | 519,9 tys. | 173 | 15,6 h | 78% | Reactions | |
| 329nowy | 517,2 tys. | 2,6 tys. | 12,6 h | 13% | Terrain | |
| 330nowy | 488 tys. | 3,4 tys. | 16 h | 12% | Grand Theft Auto V | |
| 331nowy | 477,8 tys. | 5,8 tys. | 5,2 h | 14% | ラーメン屋経営ゲーム | |
| 332nowy | 476,7 tys. | 4,9 tys. | 43,4 h | 73% | GTA RP | |
| 333nowy | 469,1 tys. | 932 | 4,2 h | 5% | Counter-Strike | |
| 334nowy | 451,8 tys. | 370 | — | — | Craft Attack | |
| 335nowy | 437,8 tys. | 878 | 5,4 h | 13% | Minecraft | |
| 336nowy | 437,1 tys. | 3 tys. | 23,8 h | 29% | Grand Theft Auto V | |
| 337nowy | 420,1 tys. | 1,3 tys. | 4,9 h | 6% | World of Warcraft | |
| 338nowy | 417,3 tys. | 647 | 33,3 h | 32% | Na żywo · 706 ogląda | |
| 339nowy | 412,3 tys. | 2,1 tys. | 14,2 h | 100% | Band Practice | |
| 340nowy | 404,7 tys. | 5,9 tys. | 9,1 h | 16% | リリア | |
| 341nowy | 404,5 tys. | 2,6 tys. | 63,2 h | 100% | Na żywo · 2,3 tys. ogląda | |
| 342nowy | 391,8 tys. | 604 | 18,2 h | 50% | Teamfight Tactics | |
| 343nowy | 385,1 tys. | 2,2 tys. | 32,3 h | 63% | The Quarry | |
| 344nowy | 369,8 tys. | 3,4 tys. | 125,7 h | 65% | Tokyo | |
| 345nowy | 360,6 tys. | 1,2 tys. | 18,2 h | 83% | Minecraft | |
| 346nowy | 356,6 tys. | 1,3 tys. | 5,6 h | 5% | Counter-Strike | |
| 347nowy | 353,7 tys. | 252 | 51,9 h | 56% | Unharvest | |
| 348nowy | 350,9 tys. | 1,4 tys. | 51,2 h | 54% | Just Chatting | |
| 349nowy | 345,8 tys. | 7,9 tys. | 10,9 h | 14% | Street Fighter 6 | |
| 350nowy | 338,1 tys. | 2,7 tys. | 17 h | 50% | The Long Drive | |
| 351nowy | 333,8 tys. | 776 | 4,2 h | 4% | Stellar Blade | |
| 352nowy | 333,4 tys. | 11 tys. | 3,5 h | 7% | Others | |
| 353nowy | 323,6 tys. | 189 | 15,5 h | 15% | ARC Raiders | |
| 354nowy | 309,3 tys. | 1,4 tys. | 23,1 h | 43% | Clive Barker's Hellraiser: Revival | |
| 355nowy | 290,7 tys. | — | — | — | — | |
| 356nowy | 289,2 tys. | 937 | 5,7 h | 5% | Pokémon FireRed/LeafGreen | |
| 357nowy | 262,1 tys. | 1,6 tys. | 5,7 h | 29% | Bloodborne | |
| 358nowy | 260,6 tys. | 663 | 3,4 h | 5% | Fire Emblem: Fortune's Weave | |
| 359nowy | 244,2 tys. | 172 | — | — | — | |
| 360nowy | 243 tys. | 863 | 19 h | 15% | Drunk Movie Night | |
| 361nowy | 242,3 tys. | 29 | 4,4 h | 4% | Battlefield 6 | |
| 362nowy | 234,8 tys. | 477 | 50,2 h | 92% | Reaction a YouTube | |
| 363nowy | 228 tys. | 2,3 tys. | 20 h | 100% | Pools, Hot Tubs, and Beaches | |
| 364nowy | 226 tys. | 370 | 2,8 h | 7% | Just Chatting | |
| 365nowy | 225 tys. | 304 | 6,5 h | 38% | Counter-Strike | |
| 366nowy | 219,1 tys. | 520 | 2,4 h | 6% | Minecraft | |
| 367nowy | 217 tys. | 1,3 tys. | 3,9 h | 3% | CreatorSMP | |
| 368nowy | 206,8 tys. | 2,6 tys. | 3,7 h | 8% | EVOフランス視聴 | |
| 369nowy | 186,8 tys. | 499 | 33,1 h | 25% | Poppy Playtime | |
| 370nowy | 184,2 tys. | 343 | 8,2 h | 7% | PERSONA3 RELOAD | |
| 371nowy | 182,5 tys. | 471 | 10,6 h | 45% | Minecraft | |
| 372nowy | 175 tys. | 1,7 tys. | 18,2 h | 36% | Pokémon | |
| 373nowy | 169,4 tys. | 428 | 12,4 h | 58% | ||
| 374nowy | 159,6 tys. | 194 | 4,4 h | 7% | Marvel Rivals | |
| 375nowy | 143,8 tys. | 884 | 46,5 h | 50% | バイオハザード RE:4 | |
| 376nowy | 143,5 tys. | 1,5 tys. | 28,3 h | 50% | Na żywo · 1,5 tys. ogląda | |
| 377nowy | 139,6 tys. | 1,1 tys. | 9,1 h | 5% | Project Zomboid | |
| 378nowy | 131,7 tys. | 60 | 54,5 h | 43% | Just Chatting | |
| 379nowy | 128,5 tys. | — | — | — | — | |
| 380nowy | 116,7 tys. | 702 | 10,9 h | 12% | Planet Zoo 2 | |
| 381nowy | 108,5 tys. | 180 | 6,9 h | 43% | ASMR | |
| 382nowy | 106,9 tys. | 4,5 tys. | 20,9 h | 100% | Gronkh | |
| 383nowy | 106,7 tys. | 395 | 2,9 h | 6% | Grand Theft Auto V | |
| 384nowy | 97,3 tys. | 507 | 41,2 h | 92% | Boxing | |
| 385nowy | 93,5 tys. | 572 | 2,3 h | 11% | League of Legends | |
| 386nowy | 80 tys. | 406 | 10,2 h | 10% | MapleStory | |
| 387nowy | 69,9 tys. | 174 | 14,4 h | 60% | STAR WARS: Galactic Racer | |
| 388nowy | 63,9 tys. | 258 | 10,7 h | 12% | Germany Road Trip Story Time | |
| 389nowy | 56,7 tys. | 978 | 46,1 h | 29% | ||
| 390nowy | 55 tys. | 281 | 92,9 h | 61% | Na żywo · 308 ogląda | |
| 391nowy | 54,7 tys. | 241 | 4,9 h | 8% | Just Chatting | |
| 392nowy | 50,4 tys. | 865 | 5,9 h | 7% | Karaoke Joysound for Streamer | |
| 393nowy | 37,7 tys. | 129 | 17,5 h | 21% | Rocket League | |
| 394nowy | 35 tys. | 224 | 25,4 h | 100% | Na żywo · 230 ogląda | |
| 395nowy | 34,1 tys. | 389 | 10,3 h | 100% | Just Chatting | |
| 396nowy | 29,1 tys. | 94 | 11,1 h | 18% | Dungeons & Dragons | |
| 397nowy | 20,8 tys. | 172 | 23,9 h | 100% | Just Chatting | |
| 398nowy | 18,4 tys. | 118 | 24 h | 63% | Just Chatting | |
| 399nowy | 17,8 tys. | 30 | 13,4 h | 33% | Onimusha: Way of the Sword | |
| 400nowy | 17,5 tys. | 215 | 5,5 h | 8% | Planet Zoo 2 |
— oznacza, że nie zebraliśmy jeszcze wystarczających danych o tym kanale, na przykład próbek widzów dla świeżo dodanych kanałów.
O tym rankingu
- Który streamer Just Chatting ma najwięcej obserwujących?
- ernesBarbeQ ma obecnie najwięcej obserwujących wśród streamerów Just Chatting, których śledzimy — 689 tys., przed MasterSnakou z 688,9 tys.. Liczby są aktualizowane codziennie.
- Ilu streamerów streamuje Just Chatting?
- Obecnie śledzimy 421 streamerów, którzy niedawno streamowali Just Chatting albo mają go w harmonogramie. Razem wystreamowali około 9,6 tys. godzin Just Chatting w 2 tys. streamach w ostatnich 28 dniach.
- Jak mierzony jest ten ranking?
- Streamerzy z kanałem na Twitchu aktywni w Just Chatting w ostatnich 28 dniach, według liczby obserwujących na Twitchu. Kolumny godzin i udziału pochodzą z nocnego agregatu zakończonych streamów Just Chatting.
- Co oznacza „Udział gry”?
- Udział Just Chatting w ostatnich streamach streamera. 100% oznacza, że to obecnie jego jedyna gra; niski udział to znak okazjonalnego gościa w kategorii.
Podobne rankingi
- Najlepsi streamerzy Minecraft
- Najlepsi streamerzy IRL
- Najlepsi streamerzy Grand Theft Auto V
- Najlepsi streamerzy Fortnite
- Najlepsi streamerzy League of Legends
- Najlepsi streamerzy EA Sports FC 27
Gry, których składy streamerów pokrywały się w ostatnich 28 dniach.
Na żywo i harmonogram Just Chatting → · Wszystkie rankingi · Wszystkie gry i kategorie