Ranglisták / WARDOGS

Top WARDOGS-streamerek követők szerint
Az általunk követett top 54 WARDOGS-streamer, a Twitch-csatorna követői szerint rendezve. A listát shroud vezeti 11,3 M követővel.
- 55 streamer
- 4 most élőben · 2,5 E néző
- 2,3 Eh stream · 28 nap
- Csúcs: 17 E néző · 28 nap
- ▲ 47% ezen a héten
Az elmúlt 28 napban a WARDOGS-ban aktív streamerek, követők szerint rendezve. A számok rendszeresen frissülnek, és lemaradhatnak a platformok élő értékeitől. Követőszámok frissítve: 2026. okt. 16.
| # | Streamer | Követők | Átl. nézők | Óra (28 nap) | Játékarány | Következő stream |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11,3 M | 9 E | 68,9 h | 30% | WARDOGS | |
| 2▲2 | 6,4 M | 7,8 E | 2,4 h | 4% | World of Warcraft | |
| 3▲2 | 4,1 M | 2,7 E | 110,9 h | 48% | ARC Raiders | |
| 4▲2 | 4 M | 11 E | 12,7 h | 13% | ||
| 5▲4 | 3 M | 10,1 E | 65,3 h | 40% | Just Chatting | |
| 6▲4 | 2,6 M | 822 | 7,9 h | 5% | Teamfight Tactics | |
| 7▲5 | 2,4 M | 4,4 E | 16,7 h | 11% | Enshrouded | |
| 8▲5 | 2 M | 408 | 46,6 h | 25% | ARC Raiders | |
| 9▲5 | 2 M | 736 | 46,4 h | 28% | Deadlock | |
| 10▲6 | 1,9 M | 1,9 E | 33,2 h | 24% | WARDOGS | |
| 11▲6 | 1,8 M | 73 | 38,2 h | 26% | WARDOGS | |
| 12▲7 | 1,7 M | 877 | 92,9 h | 30% | WARDOGS | |
| 13▲8 | 1,7 M | 2,4 E | 12,8 h | 19% | Torchlight: Infinite | |
| 14▲8 | 1,6 M | 273 | 59,5 h | 27% | WARDOGS | |
| 15▲8 | 1,6 M | 1,4 E | 10,2 h | 14% | X4: Foundations | |
| 16▲8 | 1,5 M | 3,3 E | 8,8 h | 4% | ||
| 17▲8 | 1,4 M | 511 | 36,2 h | 26% | Rainbow Six Siege | |
| 18új | 1,4 M | 442 | — | — | WARDOGS | |
| 19▲8 | 1,4 M | 72 | 4,4 h | 17% | WARDOGS | |
| 20▲8 | 1,4 M | 156 | 6,7 h | 4% | Enshrouded | |
| 21▲8 | 1,3 M | 2,2 E | 100,1 h | 48% | Delta Force | |
| 22▲8 | 1,3 M | 3,8 E | 14,4 h | 11% | VALORANT | |
| 23▲8 | 1,3 M | 1,7 E | 17,1 h | 9% | Minecraft | |
| 24▲8 | 1,2 M | 504 | 8,3 h | 10% | Fortnite | |
| 25▲9 | 1,2 M | 412 | 34,4 h | 32% | Independent spooky games | |
| 26▲10 | 1,1 M | 329 | 41,8 h | 100% | WARDOGS | |
| 27▲10 | 1,1 M | 720 | 108 h | 60% | WARDOGS | |
| 28▲15 | 902,2 E | 658 | 41,1 h | 17% | DDTank | |
| 29▲16 | 866,2 E | 317 | 14,7 h | 8% | Battlefield 6 | |
| 30▲16 | 849,9 E | 1,3 E | 21,8 h | 14% | WARDOGS | |
| 31▲16 | 848,9 E | 990 | 21 h | 56% | League of Legends | |
| 32▲16 | 845,8 E | 1,8 E | 12,3 h | 6% | Most élőben · 1,7 E néző | |
| 33▲16 | 844,2 E | 1,1 E | 8,5 h | 5% | Counter-Strike | |
| 34▲16 | 812,7 E | 5,4 E | 5,1 h | 8% | IRL | |
| 35▲16 | 801,2 E | 288 | 85,8 h | 100% | Most élőben · 236 néző | |
| 36új | 787,4 E | 153 | — | — | ||
| 37▲16 | 781,2 E | 595 | 12,7 h | 11% | Dawson trailer park | |
| 38▲18 | 741,2 E | 943 | 184,5 h | 68% | Most élőben · 487 néző | |
| 39▲19 | 737,1 E | 6,1 E | 54,7 h | 32% | ARC Raiders | |
| 40▲19 | 730 E | 297 | 16,1 h | 6% | MapleStory | |
| 41▲19 | 727,2 E | 601 | 31,9 h | 11% | VALORANT | |
| 42új | 724,4 E | 1,3 E | 28,3 h | 33% | ||
| 43új | 719,3 E | 2,8 E | 15,4 h | 7% | Delta Force | |
| 44új | 710,4 E | 627 | 4 h | 3% | Just Chatting | |
| 45új | 672,5 E | 76 | 46,3 h | 31% | Most élőben · 86 néző | |
| 46új | 666,8 E | 1,9 E | 7,5 h | 4% | Fatal Frame II: Crimson Butterfly | |
| 47új | 593,9 E | 1,3 E | 182,4 h | 86% | WARDOGS | |
| 48új | 471,1 E | 366 | 305,9 h | 100% | Gaming | |
| 49új | 469,6 E | 943 | 32,6 h | 32% | Counter-Strike | |
| 50új | 225 E | 304 | 3,5 h | 13% | Counter-Strike | |
| 51új | 218,1 E | 1,4 E | 0,6 h | 3% | CreatorSMP | |
| 52új | 93,5 E | 543 | 25,8 h | 11% | League of Legends | |
| 53új | 37,9 E | 128 | 4,4 h | 7% | Rocket League | |
| 54új | 342 | 1 | 116,2 h | 100% | WARDOGS |
— azt jelenti, hogy még nem gyűlt össze elég adat arról a csatornáról, például nézőszám-mintavétel a frissen hozzáadott csatornáknál.
Erről a ranglistáról
- Melyik WARDOGS-streamernek van a legtöbb követője?
- Jelenleg shroud a legtöbb követővel rendelkező WARDOGS-streamer az általunk követettek közül, 11,3 M követővel, megelőzve summit1g csatornáját (6,4 M). A számok naponta frissülnek.
- Hány streamer streameli a WARDOGS-t?
- Jelenleg 55 streamert követünk, akik nemrég WARDOGS-t streameltek, vagy a menetrendjükben szerepel. Együtt körülbelül 2,3 E órányi WARDOGS-t streameltek 296 streamben az elmúlt 28 napban.
- Hogyan mérjük ezt a ranglistát?
- Az elmúlt 28 napban a WARDOGS-ban aktív, Twitch-csatornával rendelkező streamerek, a Twitch-követőszámuk szerint rendezve. Az óra- és arányoszlopok a befejezett WARDOGS-streamek éjszakai összesítéséből származnak.
- Mit jelent a „Játékarány”?
- A streamer legutóbbi streamjeinek WARDOGS-ra eső része. A 100% azt jelenti, hogy jelenleg ez az egyetlen játéka; az alacsony arány a kategória alkalmi látogatóját jelzi.
Hasonló ranglisták
- A legjobb Just Chatting-streamerek
- A legjobb Delta Force-streamerek
- A legjobb AION 2-streamerek
- A legjobb Deadlock-streamerek
- A legjobb ARC Raiders-streamerek
- A legjobb League of Legends-streamerek
Játékok, amelyek streamerei átfedésben voltak az elmúlt 28 napban.
Élőben és menetrend: WARDOGS → · Minden ranglista · Összes játék és kategória