Samstags-Geisterjagd mit Gnu, Spontan-Termin im Horror-Kalender
Gnu_Live
Phasmophobia
Streamed on a Saturday only 2× in the last 4 weeks.
Стримери / Gnu_Live
Gnu_Live is the German Twitch partner Jasmin, and on Twitch she mainly streams story games, horror, simulators, and open-world titles. She also does reactions and cozy "GnuMo!" streams — often with a round of Just Chatting when the community wants to join in.
Anyone who tunes in to Gnu_Live gets a warm, direct format with plenty of personality, Gnumilch, and honest conversations instead of sterile gameplay. The mix of playing with friends, cozy content, and horror moments makes the channel a regular evening watch for many.
Gnu_Live зазвичай стрімить 2 дні на тиждень, як правило з 13:09 до 18:08 (час Berlin).
Часовий пояс: час Berlin (Europe/Berlin).
| День | Звичний час | Тривалість |
|---|---|---|
| понеділок | Зазвичай без стріму | |
| вівторок | 13:09 – 17:59 | ~4h 50m |
| середа | 14:18 – 18:25 | ~4h 7m |
| четвер | 11:58 – 18:07 | ~6h 9m |
| пʼятниця | Зазвичай без стріму | |
| субота | Зазвичай без стріму | |
| неділя | Зазвичай без стріму | |
Just Chatting (33%) · Forever Ago (22%) · Midnight News Report (11%) · MOLE (11%) · Phasmophobia (11%)
На основі 9 стрімів за останні 28 днів.
Місце Gnu_Live в наших рейтингах стримерів.
📢KONTENT DIENI 📢Albtraum Flug, Menschen scamen mit Freunden, Sub Dub mit Mexi und Reaction
Just Chatting · 4h 50m
📢KONTENT DONNI 📢Dressmaker ABER mit Mods! Fiorever Ago und danach mit MEXI zocki
Forever Ago · 5h 12m
📢KONTENT DIENI 📢Graveyard Keeper 2, Forever Ago und Reaction
Forever Ago · 3h 30m
📢KONTENT SAMSTI 📢 Frau sein überleben, Horror und Reactions
Just Chatting · 5h 27m
📢KONTENT DONNI 📢 Cozy Games, Frau sein und danach Reaction und Horror
MOLE · 7h 6m
📢KONTENT MITTWOCH 📢 Nice Games und mehr
Woman Simulator · 4h 7m
📢KONTENT DIENI 📢 Nice Games und mehr
Just Chatting · 2h 35m
📢KONTENT DIENI 📢 Nice Games und mehr
Midnight News Report · 5h 29m
Зараз ні. Наступний очікуваний стрім Gnu_Live: сб 12:56 (час Berlin).
Скоріше ні. Сьогодні пʼятниця, а цього дня Gnu_Live зазвичай не стримить. Наступний очікуваний стрім: сб 12:56 (час Berlin).
Gnu_Live зазвичай стрімить 2 дні на тиждень, як правило з 13:09 до 18:08 (час Berlin). Стріми зазвичай тривають близько 4h 50m.
На найближчі 7 днів у Gnu_Live в розкладі 3 стріми. Найближчий: сб 12:56 (Phasmophobia, прогноз). Далі: вт 12:56 (Phasmophobia, прогноз); ср 14:17 (Phasmophobia, прогноз). Часовий пояс цих значень: час Berlin. Час із позначкою «прогноз» розраховано ШІ на основі минулих стрімів. В інші дні Gnu_Live зазвичай виходить в ефір близько 13:09 (час Berlin) — див. типовий час стрімів вище.
Зараз Gnu_Live стрімить Phasmophobia. Найближчі стріми — у розкладі вище.
Gnu_Live стрімить у середньому приблизно 2.3 рази(-ів) на тиждень — за даними ефірів за останні 28 днів.
Gnu_Live стрімить на Twitch і YouTube. Додайте Gnu_Live у Streamer Times, щоб стежити за статусом ефіру та найближчими стрімами в одному місці.
Gnu_Live живе в часовому поясі Berlin. Розклад на цій сторінці показує кожен стрім у вашому місцевому часі та в місцевому часі стримера.
Найближчий час стрімів Gnu_Live — це прогнози ШІ на основі минулих стрімів, кожен із високою, середньою або низькою ймовірністю. Підтверджений час з'явиться тут, щойно його анонсують.
Розклад стрімів caseoh Розклад стрімів auronplay Розклад стрімів KaiCenat Розклад стрімів zackrawrr Розклад стрімів evelone2004 Розклад стрімів stableronaldo Розклад стрімів Tumblurr Розклад стрімів 加藤純一うん〇ちゃん